Şüphesiz En Güzel Ortam Hack Forum Ortamıdır

hack forum

Geçen gün patlıcan soyarken aklıma bir şeyler geldi dolandım durdum. Patlıcanı aldım te hey patlıcan senin kırağın çalıyor mu dedim. Anlamadı tabi bön bön baktı bana bende ne bakıyorsun oğlum ben hack forum üyesi bir hackerim diyerek camdan fırlattım; peki ne olsa beğenirsiniz bizim ağzı yamuk İdris amcanın gözüne girdi. Adamcağız yolun ortasında “gözüme girdi, ah gözüm” diye feryad ediyor. Mahallenin çocukları ağzı yamuk amca kim o muhterem, o girdi biz giremedik gözüne diye alay ediyordu. Çocukları taş atarak kovalayan İdris amca döndü ve bana doğru baktı ben panik yaptım ve içeri girip cam ile perdeyi kapattım.

Hack Forumunda Co-Admin

Oturdum koltuğa ayaklarımı sehpaya uzattım. Çekirdek çitleyip televizyon izledim. Sonra kadın programlarından sıkılıp kalktım. Ayrıca yemekte yapmam gerekliydi kocam olacak Şifonyer Tuğrul hack forum sitesinde co admindir ve akşam olunca kızar bana yemek olmazsa. Dönüp patlıcanlara bakınca moralim bozuldu, kaldırıp attım. Kabak soymaya başladım. Kabuklarını kuşuma verdim yesin diye. Şöyle pirinçli bir kabak yemeği yapacağım. Ama içine koyacağım pirincin ölçüsünü unuttum. Hemen hack forum üzerinden tanıştığım dostum Muhittin’i aradım. Sağ olsun böyle zor zamanlarda beni yalnız bırakmaz, gerçek bir dost. Aradım naber nasılsın, canım cicim faslı bitti, kabak yemeğine ne kadar pirinç koyacağımı öğrendim.

hack forum admin

Sonrasında havadan sudan muhabbet ettik hack forum eskiye göre daha canlı gel gir arada dedi. Bende dedim ki ayol anacım yemek, çamaşır, bulaşık felan derken zaman mı kalıyor. Muhittincim’de haklısın kız eşeklik ettim pü bana dedi. Ama bende çok özlüyorum hack forum ortamını. Muhittin, Yaşar, Bilal ah ah hepsini çok özledim çocukların.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: