Hack Forum Ekiplerinin Genel İşleyişi

Merhaba bu yazımda sizlere hack forum ortamının genel işleyiş ve durumlarından bahsetmek istiyorum. Eşek ile seviyeli bir münasebet kurmanın bile bir adabı var iken, elbette hack da kendine özgü adabı muaşereti, meratıp ölçüleri, gelenekleri kısaca apayrı bir kültürleri vardır. Öncelikle bir hack forum sitesine üye oldunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz; açılan konulara yabancısınız birbirleri ile kurduğu hacker sitesi samimiyete sizde özeniyorsunuz, güvenlerini kazanmak istiyorsunuz.

Hack Forum Ve Hacker Sitesi Arasında Fark Var Mı?

hack forum

Şunu belirtmeden edemem bir hacker babasına bile güvenmez! Hacker gizliliğini ve güvenliğini her zaman muhafaza eder. Bir hackerın en büyük mahremi adıdır. Bunu göz önüne alarak şunu diyebilir bir hacker grubunun güvenini kazanmak için kimliğini paylaşırsan güvenir olduğunu değil ancak salak olduğunu düşünürler. Hackerlar birbiri arasında meratıp katetme olayına göreceli olarak bakarlar. Herhangi bir hack forum sitesi senin hack, warez, dump yada herhangi bir alanda daha önceden icraat yapmış, kendini kanıtlamış ve isminin duyulmuş olmasını göz önünde bulundurarak senin için bir ünvan tayin edebilir. Başka bir tanesi senin geçmişte ne yaptığın ne olduğun yada ne yapabileceğin ile ilgilenmez sana üstlenilmesi gereken belli başlı sorumluklar tayin edebilir.

hacker sitesi

Hacker Site Ve Hack Forum Aynı Bünyede

Bu sorumluluklara bağlı doğrudan yada dolaylı yoldan yapılması gereken herhangi bir şeyi nasıl, ne şekilde ve ne doğrulukta yaptığın; sonuç olarak emeğinin toplamı senin hacker forumu içerisindeki konumunu etkiler hatta belirler. Hiç düşündün mü hack forum yada hacker forumu nasıl ayakta durur ? Tabiki de emek ile verilen emekler meyvesini sadece admine akıtır ama girdiğin forum ortamının kalitesi senin emeklerini zayi edip etmediği konusuyla belli olur. Eğer zayi ederse emeklerini muhtemelen tek yapabileceğin Allah görsün diyerek ağlamak, forumun admininin sülalesine sövmek, alkole niyet edip biranın on lira olduğunu görüp sahte içki alıp kör olmak, bile bile corona virüsü kapıp sonra admini bulup dudağından öpmek yada soda şişesi ile yakın temas halinde ölümü beklemektir. Fakat üzülme hem yaptığın admine öğrendiğin sana hem de bunlar iyi referans olabilir bir gün. Umudunu kaybetme bir gün iyi bir Hacker olup komutanların ile beraber uçak gemisi hackleyebilirsin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: